Twój koszyk
Twój koszyk
Koszyk jest pusty

Kontakt

+48 730 011 501
+48 667 341 349

sklep@nurkowysklep.pl

Czynne Pn-Pt
10:00-18:00

Oferujemy

 

Nasze kanały

 

 

 

Szorty Neoprenowe Męskie Waterproof T30 1.5mm

Szorty Neoprenowe Męskie Waterproof T30 1.5mm


Cena (zł):

25000brutto
Oblicz raty
Nasz stan magazynowy

24h

Stan magazynowy producenta

Brak

Porównaj

Do ulubionych


Warianty produktu: Szorty Neoprenowe Męskie Waterproof T30 1.5mm

Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: XS

Cena (zł):

25000brutto
Na stanie:
Dostępny od ręki
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: S

Cena (zł):

25000brutto
szt
Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: M

Cena (zł):

25000brutto
Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: M/L

Cena (zł):

25000brutto
Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: L

Cena (zł):

25000brutto
Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: XL

Cena (zł):

25000brutto
Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: XXL

Cena (zł):

25000brutto
Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: XXXL

Cena (zł):

25000brutto

Opis produktu: Szorty Neoprenowe Męskie Waterproof T30 1.5mm

Spodenki Neoprenowe Męskie Waterproof T30 1,5mm

Neoprenowe szorty Waterproof o grubości 1,5 mm to propozycja dla każdego fana sportów wodnych.

Przydają się zarówno na plaży, basenie, na łodzi, desce czy nartach wodnych.

Idealnie Szorty T30 sprawdzą się jako docieplenie podczas nurkowania w zimnych wodach, ale równie dobrze mogą służyć do wszystkich innych sportów wodnych.

Męska Tabela Rozmiarów:

Tabela Rozmiarów MęskaXSSMM/LLXLXXLXXXL
Rozmiar EuropejskiC46C48C50C52C54C56C58F160
Wzrost172174176178180182184193
Obwód Głowy5757585858595960
Obwód Szyji3738394041424346
Obwód Klatki Piersiowej9296100104108112116128
Obwód Pasa7883889398103108134
Obwód Bioder9296100104108112116126
Długość Od Szyji Do Kroku8081828384858693
Długość Od Szyji do nadgarstka7374757677787983
Długość Od Kroku Do Podłoża7172737475767783

 

Parametry techniczne: Szorty Neoprenowe Męskie Waterproof T30 1.5mm

Parametr Wartość
Rozmiar M/L/XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL

Osoby, które kupiły produkt Szorty Neoprenowe Męskie Waterproof T30 1.5mm kupiły także

Opinie

Średnia: 0

Opinie naszych Klientów

Zaufanie klientów, które zdobywamy przez lata, to siła naszej marki. Liczne nagrody i wyróżnienia, autoryzacje największych koncernów oponiarskich na świecie, czynią nas partnerem godnym zaufania.

5/5

Ocena na podstawie 1792 opinii

99%

Klientów poleca nasz sklep

OK

user

Filip Czapla

I had an exceptionally positive experience with Extreme Divers, and I can wholeheartedly recommend this shop to anyone looking not only for high-quality diving equipment, but also for truly outstanding customer care.

From the very beginning, the communication was professional, knowledgeable, efficient, and incredibly kind. What especially impressed me was the level of flexibility, understanding, and genuine human empathy shown throughout the entire process. Due to some specific personal and logistical circumstances, my order and return situation was far from simple, yet the team handled everything with patience, warmth, and a willingness to help that went far beyond what one would normally expect in business.

Aleksandra and the Extreme Divers team treated me not just as another customer, but as a person. Their responsiveness, fairness, and sincere desire to find the best possible solution left a deep impression on me. In today’s world, where customer service is often reduced to automated responses and rigid policies, this kind of authentic human approach is rare and truly valuable.

Because of the way they handled everything, they have absolutely gained a loyal returning customer in me. It is easy to recommend a company when the products are good, but it is much more meaningful when the people behind the company show integrity, empathy, professionalism, and genuine care for customer satisfaction.

Thank you once again, Extreme Divers, for such a positive experience. I warmly and sincerely recommend you from the bottom of my heart.
Borivoje Baltezarevic, Serbia

user

Borivoje Baltezarevic

Fantastyczna obsluga. Potrzebowalem miec dostarcziny towar w bardzo krotkim czasie. Skontaktowalem sie osobiscie ze sklepem. Odpowiedz dostalem w ciagu kilku sekund i towar byl na miejscu o czasie. Serdecznie polecam ten sklep

user

Stefan Khoolayloox

Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasi partnerzy

Mapa