Twój koszyk
Twój koszyk
Koszyk jest pusty

Kontakt

+48 730 011 501
+48 667 341 349

sklep@nurkowysklep.pl

Czynne Pn-Pt
10:00-18:00

Oferujemy

 

Nasze kanały

 

 

 

Waterproof Szorty neoprenowe T30 1.5mm damskie

Waterproof Szorty neoprenowe T30 1.5mm damskie


Cena (zł):

27000brutto
Oblicz raty
Nasz stan magazynowy

24h

Stan magazynowy producenta

3-5 dni

Porównaj

Do ulubionych


Warianty produktu: Waterproof Szorty neoprenowe T30 1.5mm damskie

Na stanie:
Dostępny od ręki
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: XS

Cena (zł):

27000brutto
szt
Na stanie:
Dostępny od ręki
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: S

Cena (zł):

27000brutto
szt
Na stanie:
Dostępny od ręki
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: M

Cena (zł):

27000brutto
szt
Na stanie:
Dostępny od ręki
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: ML

Cena (zł):

27000brutto
szt
Na stanie:
Dostępny od ręki
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: L

Cena (zł):

27000brutto
szt
Na stanie:
Dostępny od ręki
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: XL

Cena (zł):

27000brutto
szt
Na stanie:
Brak
Dostępny w 3-5 dni roboczych
  • Rozmiar: 2XL

Cena (zł):

27000brutto
szt

Opis produktu: Waterproof Szorty neoprenowe T30 1.5mm damskie

Waterproof Szorty neoprenowe T30 1.5mm damskie

Shorty neoprenowe T30 Waterproof – komfort i ochrona dla aktywnych w sportach wodnych

Shorty neoprenowe T30 marki Waterproof to idealny wybór dla miłośników aktywnego wypoczynku na wodzie.

Doskonale sprawdzą się podczas siedzenia na łodzi, pontonie czy skuterze wodnym, gdzie szczególnie docenisz antypoślizgową powłokę oraz dodatkowe wzmocnienie w części siedzącej.

Szorty zapewniają nie tylko wygodę, ale także skuteczną ochronę i izolację wrażliwych partii ciała przed zimnem i wilgocią.

Model T30 można nosić jako dodatkową warstwę pod pianką nurkową lub samodzielnie – podczas zabawy na plaży, pływania w basenie czy innych aktywności.

Najważniejsze cechy:

  • neopren Super-Stretch zapewniający elastyczność i swobodę ruchów
  • klejone i szyte wysokiej jakości nylonową nicią szwy dla większej trwałości
  • antypoślizgowy panel w części siedzącej
  • regulacja w pasie za pomocą sznurka
Tabela Rozmiarów DamskaXSSMM/LLXLXXL
Rozmiar EuropejskiC34C36C38C40C42C44C44
Wzrost (+/- 3cm)164166168170172174176
Obwód Głowy55555556565656
Obwód Szyji33343535363737
Obwód Klatki Piersiowej8084889296100104
Obwód Pasa63677074778184
Obwód Bioder889296100104108112
Długość Od Szyji Do Kroku73747576777879
Długość Od Szyji do nadgarstka70717273747576
Długość Od Kroku Do Podłoża68697071727374

Parametry techniczne: Waterproof Szorty neoprenowe T30 1.5mm damskie

Parametr Wartość
Rozmiar 2XL/L/M/ML/S/XL/XS

Opinie

Średnia: 0

Opinie naszych Klientów

Zaufanie klientów, które zdobywamy przez lata, to siła naszej marki. Liczne nagrody i wyróżnienia, autoryzacje największych koncernów oponiarskich na świecie, czynią nas partnerem godnym zaufania.

5/5

Ocena na podstawie 1792 opinii

99%

Klientów poleca nasz sklep

OK

user

Filip Czapla

I had an exceptionally positive experience with Extreme Divers, and I can wholeheartedly recommend this shop to anyone looking not only for high-quality diving equipment, but also for truly outstanding customer care.

From the very beginning, the communication was professional, knowledgeable, efficient, and incredibly kind. What especially impressed me was the level of flexibility, understanding, and genuine human empathy shown throughout the entire process. Due to some specific personal and logistical circumstances, my order and return situation was far from simple, yet the team handled everything with patience, warmth, and a willingness to help that went far beyond what one would normally expect in business.

Aleksandra and the Extreme Divers team treated me not just as another customer, but as a person. Their responsiveness, fairness, and sincere desire to find the best possible solution left a deep impression on me. In today’s world, where customer service is often reduced to automated responses and rigid policies, this kind of authentic human approach is rare and truly valuable.

Because of the way they handled everything, they have absolutely gained a loyal returning customer in me. It is easy to recommend a company when the products are good, but it is much more meaningful when the people behind the company show integrity, empathy, professionalism, and genuine care for customer satisfaction.

Thank you once again, Extreme Divers, for such a positive experience. I warmly and sincerely recommend you from the bottom of my heart.
Borivoje Baltezarevic, Serbia

user

Borivoje Baltezarevic

Bardzo polecam sklep Extreme Divers! Szukałam maski i rurki na ostatnią chwilę i obsługa stanęła na wysokości zadania. Pani Magda była niezwykle pomocna i zrobiła wszystko, żebym dostała sprzęt na czas — kilka razy biegała do magazynu, żeby sprawdzić dostępność i dopasować produkty. Do tego mega miła i pozytywna osoba, z którą kontakt był czystą przyjemnością. Świetna obsługa klienta i zaangażowanie — na pewno wrócę po płetwy

user

Karolina Kraszewska

Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasi partnerzy

Mapa